johanna (1 tétel)
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.33 USD
fotel pár
marmonkanna
kassai károly
férfi mellény
puskatus
boros címke
festmény állatok
zsolnay macska család
játékpénz
szecessziós ágy
díszpisztoly
alföldi szegfű
hollóházi virágos
585
borostyán bross
mihalovics
ezüst korsó
katonai doboz
kazah
bismarck
zöld turmalin
dollár 1964
unipress
agarwood
régi orsó