kakas (2 tétel)
királyi ernő
kastélyudvar
1000 korona replika
olaj vászon festmény deák
füredi gábor
herendi levél kínáló viktória mintás
a só
arany királyok
angol kerámia szobor
állatok konferenciája
zsombolyai mária
tálaló fogantyúval
ezüst ékszer kővel
ónlámpa
hildesheim rózsák
iv károly könyv
lapokra csiszolt üveg
keresztelő ezüst evőeszköz
várgesztes
porcelán pótlásnak
gyöngyösi tál
francia arany ékszer
ezüst 3000 forintos
révész rézkarc
benda zoltán festmények