fácán (1 tétel)
zsolnay pompadour gyertyatartó
swierkiewicz róbert
horváth márton üveg
1932 ötven pengő
herendi lakodalmas
bárhölgy
mária ezüst medál
tustoll
majális
papírmasé karácsonyfadísz
pajtás újság
erdélyi hímzés
retro karácsonyfa égősor
hanau
aranyozott kép
dobogókő
herendi viktória mintás gyertyatartó
tejcsarnok
jelzett fa
bihar
grosse
herendi betlehem
herendi figurális szobor
női rolex
ezüst perem