Antik (38 tétel)
Eladva: 2024. máj. 16. 08:52
Eladva: 2024. máj. 16. 08:57
Eladva: 2024. máj. 11. 17:33
Eladva: 2024. máj. 11. 21:22
Antik Hölgy portré fotó csodás antik ovális képkeretben fotó 1920-30 as évek Karsa Kázmér műhelyéből
Eladva: 2024. máj. 03. 16:46
Eladva: 2024. márc. 19. 17:11
Eladva: 2024. márc. 04. 23:02
Eladva: 2024. márc. 02. 13:56
Eladva: 2024. márc. 01. 14:50
Eladva: 2024. márc. 07. 20:00
Gyönyörű antik aranyozott széles keret,jó méretű festmény tükör keret képkeret.50 X 60 cm kép mérete
kondoros
zsolnay kanna
búza
hímzett kendő
herendi kancsó
laposüveg
kávés pohár
fém kaspó
art deco falióra
pipacsos fűszertartó
grúzia
kihúzható kanapé
somogyi soma
sérült
zsolnay mokkás készlet
arany gyűrű rubin
zsolnay sörös
ezüst cigarettatárca
kóka ferenc
hollóházi nyúl
eozin kaspó
kühne
tízmillió pengő
húsz forint
charoit