rézkarc (1 tétel)
3 rubel
ajtófüggöny
thonet székek
herendi gödöllő mintás
üvegbetétes
tófej váza
barna tányér
dísztányérok
togo
régi pohár
gyerek festmény
csavaros
kerámia kovács éva
hello kitty
aranyozott ezüst karkötő
férfi portré
kerülő ferenc
tőrös sétapálca
felső szekrény
lingel szekrény
hollóházi hajnalka étkészlet
üvegdísz
ólomkatonák
100 forint 2002
jézus születése