ajtó (1 tétel)
muránói szobor
élesdy rézkarc
feleky zoltán
herendi tojás viktória mintás
50 forint 1973
ambulance
kiss j zoltán
pilótatáska
alföldi porcelán kávékiöntő
ezüst szervírozó
farkas benjamin
lenvászon zsák
harczi istván
mayer b
elekes károly
cica bögre
holtkötter
ak55
kecskemét képeslap
victoria süteményes
30 éve szabadon
barackos
horthy ezüst 5 pengő
1974 július
tófej mokkás