kelet (0 tétel)
gorka habán
szív gyűrű
hímzett lepedő
indiai lámpa
hollóházi porcelán tányér
bross jelzett
mainz
selyem hálóing
alföldi tálka
komód tükörrel
cziffra
salvador dali litográfia
lakkozott fa
bide
falicsempe
fél pár
osztrák kancsó
indamintás fehér
alföldi tálaló
ébresztős karóra
eozin gerezdes váza
régi golyóstoll
c96
b3
ezüst talpas váza