tükör fali (0 tétel)
80x100
vegyes bizsuk
aranyozott kávéskészlet
royal dux papagáj
lakkozott doboz
prutkay
selyem terítő
japán kaspó
képtartó medál
nagyfeszültség
zsolnay ökörvér mázas
órakulcs
pepsi tábla
botos péter
tonga
förstner
ofotért
hecsedli mintás teás
szilézia
jelzett faragás
wagner apel
1000 líra
kerti kerámia
50 forint 1993
zsolnay büszt