xix (0 tétel)
rajzasztal
kennedy 1964
vászon hímzett
madár festmény
zsolnay eozin szarvas
szőnyeg sérült
henriett
balatoni emlék plexi vitorlás
pántl
portugál kerámia
kékfestő ruha
sevilla
kerámia teás
zsolnay búzavirágos bonbonier
aranyozott falikar
kristály üdítős
kávés kancsó
alkohol
royal albert lady hamilton
ajka crystal
cicás kép
zimbabwe dollár
radnay miklós
20 rappen
herendi sárkányölő