153 tétel
Eladva: 2024. márc. 03. 20:48
Eladva: 2024. márc. 10. 16:08
Gyönyörű antik aranyozott széles keret,jó méretű festmény tükör keret képkeret.50 X 60 cm kép mérete
Eladva: Tegnap, 17:33
Eladva: 2024. máj. 06. 18:04
Eladva: 2024. márc. 07. 20:00
Eladva: 2024. márc. 01. 14:50
Eladva: 2024. márc. 05. 21:32
Eladva: 2024. márc. 02. 13:56
Eladva: 2024. febr. 25. 14:29
Antik Hölgy portré fotó csodás antik ovális képkeretben fotó 1920-30 as évek Karsa Kázmér műhelyéből
Eladva: 2024. márc. 07. 19:28
Eladva: 2024. ápr. 24. 20:03
Eladva: 2024. márc. 04. 23:02
herendi apponyi orange
gy
érdemkereszt
liszt
1938
férfi kabát
korsó vadász
kis komód
art deco váza
romek
márványlapos komód
1900 5 korona
lemeztartó
hajvágó
évszámos
vadászpuska
teadoboz
selyem ing
intarziás szekrény
tejesüveg kék
nagy antik tükör
festett orosz
kiss roóz ilona
borostyán fülbevaló
ezüst karóra női