alka (1 tétel)
1976
zitura
foggantyú
zsolnay tejszínes
herendi gém
impresszionista festmény
imafüzér
zsolnay búzavirágos kávés
flamenco
hollóházi dohányzó
hófehérke és a hét törpe
szépség és a szörnyeteg
szélkakas
aranyozott bankjegy
ezüst cukortartó
antal irén
fehér kerámia
házivászon
ára cipő
100 forint 1996
fürdőző
arató korsó
globus
laboratórium
tea kanna