gorka váza (599 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
38.000 HUF
105.95 USD
52.000 HUF
144.99 USD
42.000 HUF
117.10 USD
Feltöltve: 2023. aug. 17. 10:20
300.000 HUF
836.46 USD
Gorka Géza csavart füles, jelzett, kerámia váza, alján mázlepattanás, magassága 19 cm, nyílása 10 cm
15.000 HUF
41.82 USD
42.000 HUF
117.10 USD
Feltöltve: 2023. jún. 18. 17:01
8.000 HUF
22.31 USD
Feltöltve: 2023. dec. 30. 18:56
16.500 HUF
46.01 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 14:46
1.500.000 HUF
4,182.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 19:02
48.000 HUF
133.83 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 15:29
25.000 HUF
69.70 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 11:09
39.000 HUF
108.74 USD
régi magyar fogatok
retro teáscsésze
francia kancsó
alföldi rózsás bögre
dnyeszter
lolka
czinder antal
axis
rézkarca
mtm
kacsás bögre
moha és páfrány
marosits
szentkorona
soltra elemér
antik zenedoboz
lajos gábor
trió
redon
eton herendi teás
porcelán kávédaráló
bavaria theresia
foxi maxi
talpas kristály tál
ezüst nyaklánc lapos