fém fali dísz (0 tétel)
malac persely
hófehérke és a hét törpe
dobos lajos
márvány gyertyatartó
török ékszer
oriental
sarajevo
régi üveg karácsonyfa dísz
fehér fotel
aradi edvi illés
herendi viktória kínáló
achát gyűrű
aranyozott ezüst karkötő
arany forint
hornyánszky
jelzett bizsu
imapad
egyiptomi szőnyeg
kaméleon
vörösréz üst
festmény tájkép
antiszemita
zsolnay eozin kereszt
papír doboz
szász endre falitál