tálaló (0 tétel)
fazekas istván
zsolnay virágmintás
kávéházi újságtartó
bavaria schirnding
100 líra
der
vadászati világkiállítás 1971
vászonfazék
hollóházi dísztányér
alsógöd
art deco medál
intarziás dohányzóasztal
cseh kerámia
52 arany gyűrű
táska rádió
lugas
terminátor
tento
antik földgömb
szózat
gobleinkép
2 fillér 1932
csilléry
zsolnay mór
erotik