herendi zova mintás
1982 december
zsolnay új
alexander oláh
téli jelenetes
vasaló alátét rézből
mezei sándor
ceyloni
herendi viktória mintás teáscsésze
talpraesett
jelzett réz tál
hollóházi deco
hullámos talpú
régi vászon festmény
dedikált könyvek
glass vase
antik mandzsettagomb
angyalka horgolt
vadászos tányérok
1 euro monaco
borgonovo
solomko
nagyméretű cserép
jack deniels
artdeco porcelánfigura