mária (1 tétel)
zsolnay eozin elefánt
finland
dollár 1964
hollóházi dísztányér
westie
kerti hintaágy
samott kerámia
japán akvarell
húsvéti régi
lesenyei
kristály szett
viktória készlet
hollóházi hamupipőke
ezüstözött teáskanál
orosz varrógép
aranyozott érmék
salgótarjáni üveg
étkészlet arany
kispuska
játék csomag
sarreguemines tál
lapis andrás
oktoberfest
galilei
20 dínár