szecesszió (0 tétel)
söröshordó
leonidas
zsolnay maszk
sütő edény
életképek
crova
alföldi porcelán étkészlet
gádor emil
üvegpalack
antik arany medál
ezüst fülbevaló art deco
tűzaranyozott
akt rézkarc
cango
herendi tálaló
barokk szobor
veress miklós
inas
bőrdzseki
antik tálalószekrény
lávakő
ezüstözött cukortartó
10 forint 1983
wolff
lerakó