lívia gorka (2 tétel)
épfu
capodimonte váza
régi osztrák
1882
keresztény
kristály kosaras csillár
krasznaja
viktória mintás herendi kávéskészlet
légi
fotós állvány
zsolnay virágtartó
pataky béla
gyémánt kereszt
jelzett üveg
bauscher
ezüstözött asztalközép
réz kisasztal
malév villa
antik bőr
rainerné istvánffy gabriella
art deco medál
aranyozott készlet
herendi viktória mintás gyertyatartó
50 forint 1993
1968 100 forint