magyarszombatfa (1 tétel)
madách imre
neobarokk intarziás asztal
régi lemez autó
ház kerámia
kockás bögre
réz gyertya koppintó
kardcsatlék
horgászok
eozin juhász
lámpa függeszték
játékbaba ruha
electrolux
érmekapszula
action man
pukeberg
újévi képeslap
schütz gebrüder
dubois
króm szék
renner kálmán
aranyozott zsebóra
üveg alátét
ezüstözött teás kávés
selyemképek
25 fils