sérült kerámia (1 tétel)
óra vegyes
jugendstil csillár
danish
kalicza
jamtartó
burleigh
török jános figurák
zsolnay eozin hajnalka
régi üveg karácsonyfadíszek
hajdú katalin
színes kávés
cigaretta symphonia
empire kandallóóra
badonviller
bross jelzett
zsugor mázas
hímzett selyem
375
hajnyíró
hamutál reklám
körmöcbánya falitányér
zárbetét
diadora
alföldi narancs
ikonkép