figurák (1 tétel)
Feltöltve: 2023. aug. 23. 15:44
16.000 HUF
44.61 USD
hollóházi sószóró
horthy ezüst 5 pengő
pallai sándor
herendi viktória mintás készlet
neobarokk intarziás asztal
jávai
penti
baccarat kristály
textil falinaptár
gyimesi lajos
papagáj figura
golyózáras
kecskemét képeslap
hollóházi art deco lány
ari baba
porcelán csengettyű
50 forint bankjegy
orosz főző
rézkarca
orosz kávéskészlet
arany medál ametiszt
vésett gyűrű
carl spitzweg
redon
karácsony bross