bubelényi (1 tétel)
karácsonyi reggeliző készlet
petróleum lámpa bázis
aurora island
aranyozott gránát
eozinos női akt
rézveretes női íróasztal
gyönyörű ülőgarnitúra
vojtech
szovjet karácsonyfa dísz
arany gyűrű utolsó ár
különleges képeslapok
ezüst medál modernista
patay lászló festmény
kézműves egyedi maci
zsolnay nagy pillangós váza
adderley fajansz
1961 július
ezüst hólyagos tálca
3017
komód restaurált
ezüstözött pipere
hollóházi káldor
vera pelle táska
1993 1000 e
kakasos festmény