falióra (2 tétel)
forgalmi sor 1978
mázas kerámia váza
vintage gyűrű
só és borstartó
rézi
lazio
emberábrázolás bronz
imaszék
számológépes
krasznahorkai
díszek
kapitány
my scene
marczell györgy
bárhölgy
jelzett fa
medgyessy kovács
lava lámpa
sovereign
festmény sérült
karászi
vitrin csipke
tűzoltó balta
cornavin óra
blazsek