angol fajansz (0 tétel)
triola
réz locsoló kanna
német balerina
polyresin
ezüst larimár
nádasdi
szalontay
szódászifon
clauder
zsombor
vászon fazék
hat szék
német süteményes
carlyle
mahagóni étkező
hollóházi porcelán hajnalka
kraklé
éjjeli szekrények
ezüst névjegykártya tartó
bozsik váza
alkalmi bélyegzés
1817
kisjézus
aranyozott evőeszközkészlet
gyertyatartó falikar