madár (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 10. 18:38
22.000 HUF
61.77 USD
Fábián Gergely által jelzett madaras korondi fekete cserép népi falitányér ,népies falidisz, kerámia
3.500 HUF
9.83 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 08:36
2.500 HUF
7.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 11:26
2.800 HUF
7.86 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 19:23
7.950 HUF
22.32 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
7.400 HUF
20.78 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 15:32
4.900 HUF
13.76 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 19:05
5.500 HUF
15.44 USD
Feltöltve: 2023. okt. 18. 16:26
6.600 HUF
18.53 USD
edo
fali ingaóra
ezüst lapka
török jános tál
kártyajáték
holdkő gyűrű
baromfi
signum
bíró ákos
chokin
két pengő
arany kitűző
unicumos pohár
marcell
ötvösékszer
zsolnay antik tányér
régi vászon
urbach
cseréptányér
diplomat
kerülő ferenc
szecessziós kancsó
hímzett díszpárna huzat
arnold
öntöttvas szobor