sarreguemines (1 tétel)
pax toll
ezer korona
zsolnay eozin antik
lovát fékező csíkos
zsolnay ivory
német náci
borjúbőr
edelstein bavaria
japán akvarell
antik síléc
ficher
század
kispest porcelán
antik olló
végh
ashton drake
réz asztali tükör
20 fillér 1955
jethro tüll
bauhaus falikar
50 forint 2005
retro színes pohár
bolbáné
üveg lámpa búra
zsolnay medvepár