betyár (1 tétel)
cseléd csengő
gárdonyi
etióp
zsolnay virágos étkészlet
húsz forint
kihúzható kanapé
petróleum főző
1965
vászonkép
francia barokk szék
szemléltető eszköz
lot
aranyozott forint
antik kaspó
sümegi
fabók
kerámia hal
gimes
tízmillió pengő
100 pengő 1926
david oistrakh
veress
selyemsál
spirituszfőző
négely rudolf