forgó (1 tétel)
pankotay
hitler harcom
porcelán tartó
tűztorony
aluminium pohár
havanna
kollár
jáfi
fa hintaló
kodály zoltán
aranyozott kávéskészlet
szendrey
1000 korona 1922
hollóházi kati
weimar óra
magyar királyi
jelzett üveg
supraphon
üveg ezüst
mérleg medál
porcelán figura kislány
murano üveg
áttört ezüst gyűrű
victoria austria
kisrádió