antik angol (8 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 09:35
69.000 HUF
188.17 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 10:47
125.000 HUF
340.88 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 10:51
48.000 HUF
130.90 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 11:45
6.000 HUF
16.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 11:43
9.000 HUF
24.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 16:57
125.000 HUF
340.88 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 06:35
60.000 HUF
163.62 USD
kahla gyerek bögre
schwer lajos
zsolnay eozin női akt
antik sérült festmény
21k
puja rezső
italos üveg dugóval
kakasos festmény
herendi fedeles csésze
vajborostyan medál
lomonosov csésze
szűz mária kisjézussal
kincsvadászok
borostyán zárvány
diszkólámpa
putti
mercedes modell
czech glass
uhren
gramofon motor
mester levél
hattyús kép
harangozó miklós
jozef hanula
jelzett réz tál