jelzett retro kerámia (0 tétel)
paraszt ra
ra kulcs
virágszirmos
porcelán csempekép
fényseregély herendi
antik szekrény restaurált
régi karácsonyfadísz búgócsiga
kennedy fél dollár 1967
porcelán ruhás hölgy
április 29
zsolnay porcelán szórt virágos
iparművész sál
retro ra
farkasházy jenő
bordó bizsu
rippl rónai ödön
ezüst alpina
neobarokk komódok
orosz fém katonai
bakelit tojás
állatok konferenciája
ezüst 200 forintos 1992
korgagyorgy
herendi hamuz��
agárportré