olasz (1 tétel)
élve fogd el
szdsz
heriz szőnyeg
amigo
2 fillér 1973
tus akvarell
tisza kálmán
b3
somoskő
rajzasztal
ezüst nyelű kés
tábori postai levelezőlap
krajcáros
színes kávés
ajtó dísz
bronz nagyméretű
aranyozott falikar
nepáli szőnyeg
alföldi gulyásos
kos porcelán
erdei viktor
orosz parfüm
csokoládé öntőforma
lykta
len ruha