fajansz (0 tétel)
kerámia páva
tardi sándor
pengő 1945
50 forint 1986
jelzett üveg
győrffy sándor
kender vászon
berger garnitúra
szász endre tusrajz
árak
herendi viktória mintás étkészlet
bergman
porcelán őzike
winchester
hangya andrás
ökörszemes tükör
külföldi
zalavári
csontváz óra
herendi tartó
nemzetvédelmi
márka pohár
galambász
kelet
10 centimes