magyarszombatfa (1 tétel)
fém repülő
caola
telefonasztalka
mackó
fali tál
frey wille
zsolnay teás
régi ruha
herendi pikkelymintás
luminarc
antik csengő
percz
bronz mécsestartó
öntvény
bokály
oroszlános
tonett
konyhaszekrény
hollóházi focista
arany karkötő
ezüst gyertyatartó
aranyozott teáskészlet
intarzia kép
herendi paon
tűzzománc