csésze (1 tétel)
gyűrű 63
arany karika gyűrűk
gerő sándor
olasz pohár
vadállatok
régi karácsonyi képeslap
osztrák magyar korona
sörös plakát
teás doboz fém
vegyes ékszer
karácsonyfadísz süni
lasocki
óbambusz
restaurált szék
zsolnay váza 35 cm
karácsonyfa dísz cica
somogyi tamás
litográfia angyal
réz pipa
régi karácsony
papart max
két fiókos
izz
petrik
karácsonyi mécsestartó