sérült (4 tétel)
table
falikaspó
auschwitz
tölcséres
aquincumi liba
szecessziós függöny
bon bonier
mattel
kertészeti
salgótarjáni üveg
függöny bojt
pénztárgép national
sarreguemines fontanges
zsolnay ritka váza
bányász istván
komádi
kártya mintás
szajna
dámvad
antik faragott
nagy bronz szobor
ólom kristály pohár
borostyán szipka
vászonfazék
kínai baba