fali akaszt�� (1 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 27. 17:02
12.500 HUF
35.20 USD
zsolnay sültes
facit
orosz bögre
porcelán kapcsoló
batz
vintage szőnyeg
1 korona 1913
herendi indiai kosár
gyertya foglalat
török teás
burchard
art deco asztalka
régi vas
gót
mentő
aranyozott zsolnay
szent benedek
cicasimogató
celestin
kristály asztalközép
kalcit
17 századi
üveg ló
hollóházi teáscsésze
ón kehely