zeller (0 tétel)
üveg stampedli
gabriella porcelán
középkori páncélos lovag
fluid art
táncos figura német
borostyán medál ezüst szerelékkel
10 peng 1926
peng 1926
sinkó andrás porcelán
jorg
1926 1 peng
réz nikkel
intarziás bútor szekrény
leveses csésze alátét
restaurált darab
1000 peng 1945
sulina
pohárkrém
nagy réz asztal
révész rézkarc
zsm absztrakt
dr márta ferenc
haj ra
100 ft honvédség
antik fémmunka