hmv (6 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 29. 17:35
12.350 HUF
34.17 USD
Feltöltve: 2023. szept. 25. 12:00
14.000 HUF
38.74 USD
Hódmezővàsàrhelyi jelzett keràmia !Hibàtlan àllapotban !HMV jelzéssel !
Hódmezővàsàrhelyi jelzezt keràmia !
2.500 HUF
6.92 USD
egyedi ezüst
gömb dísz
pince ajtó
p kováts ferenc
boulle asztal
kis istván
gyöngy medál
zsolnay piros pöttyös bögre
vakond
hollóházi gyűrűtartó
berán lajos
1 korona 1913
aranyozott zsolnay
retro kerámia tányér
925
ördögh
pluto
festmény nő
zene szekrény
bíró lajos
zsolnay kék váza
szemereki teréz
borotva kés
ceruza faragó
lévai