antik fischert (0 tétel)
tesla lemezjátszó
russ
galgóczy
jantar falióra
wempe
thonet kanapé
2 korona
nikelszky
neobarokk intarziás
herendi pecsenyés
bronz dombormű
növény litográfia
józsef
talpas kristály kínáló
olvasó
gyümölcskínáló
réz asztali lámpa
szövőszék
rattan garnitúra
kirakat
mido
kiss józsef
antik ruha
címeres tányér
likőrös készlet