jelzett (0 tétel)
pénztárgép national
herendi vrh
vászonfazék
arany cipő
2 fillér 1897
roxy
majolika posztamens
vörösréz serpenyő
mosakodó készlet
herendi tojás bonbonier
virágos csésze
termés
újmagyar szignótár
egyszálas váza
szilágyi imre
ovis
praktika
table
gorka lívia kerámia
köves medál ezüst
piefort
mimo
szürke váza
róka bunda
drezdai porcelán