jelzett (4 tétel)
horthy 5 pengő 1939
antik maszk
fátyol üveg váza
karácsonyfadísz hegedű
filmtechnika
arany piros
úttörő jelvény
baromfi festmény
kovács gyula kerámia
puskás tibor
zászlónk
divatékszer
törzsök gabriella
bronz mozsár
ír csipke
régi falitányér
albert flórián
női akt festmény
fórizsné kerámia
ribot
orion molecz
bögre ritka
aranyozott falióra
hántolt kristály
boney