kerámia persely (1 tétel)
fotel kék
m42
venezia
50 fillér 1965
szédertál
kézi tükör
üveges komód
antik próbababa
rézkarc virág
aquincumi elefánt
fémkeretes
fa korsó
1831
erdei patak
sérült szobor
psl
ametiszt nyakék
virág medál
moszkvai olimpia
lüszterlámpa búra
mézeskalács forma
automata női karóra
füles váza
fedőtartó
bőr elefánt