sérült kerámia (64 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 10. 07:51
3.000 HUF
8.46 USD
Kuriózum fellelt állapotban kb 1890-1900 ból Mezőtúri kerámia koronás vagy királykorsó jelzett darab
3.500.000 HUF
9,864.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:00
4.000 HUF
11.27 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 15:11
24.990 HUF
70.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 12:58
2.093 HUF
5.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 23:24
16.808 HUF
47.37 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 07:48
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 19:16
4.200 HUF
11.84 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 07:05
2.690 HUF
7.58 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 20:38
3.000 HUF
8.46 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 20:45
1.500 HUF
4.23 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 14:46
17.000 HUF
47.92 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 09:59
20.000 HUF
56.37 USD
Feltöltve: 2023. aug. 02. 09:03
24.990 HUF
70.44 USD
39.990 HUF
112.71 USD
19.990 HUF
56.34 USD
Feltöltve: 2023. júl. 03. 10:31
4.000 HUF
11.27 USD
Feltöltve: 2023. jún. 29. 08:00
6.000 HUF
16.91 USD
női kendő
delma
öböl
1983
zsolnay macska család
tál leveses
cholnoky
sajó
vas láb
japán akvarell
tonika
nyuszi figura
ezüst nyelű
gyémánt karkötő
réz márvány
faragott elefánt
fehér antik
zsolnay labdás
sarreguemines fontanges
kocog és kidob
hagymatároló
bakhtiari
ficher
gyerekasztal
karácsonyfadísz gomba