kerámia persely (1 tétel)
totis
első magyar
modern magyar festészet
aquincum viziló
mogyoró törő
antik konyhai mérleg
veress sándor lászló
szilády margit
karácsonyfadísz kancsó
badár erzsébet
jacquard
ezüst larimár
aranyszínű
vászon fazék
simon ferenc
pipacsos bögre
bőr retikül
díjjegyes
halásztanya
püspökladány
búzavirágos bögre
ovális keretben
éjjeli szekrények
zsolnay füles váza
fehér alföldi tányér