pereckulacs (1 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 24. 02:00
14.000 HUF
38.68 USD
polgáry géza
1973 április
zsolnay lapos tányérok
barbie sellő
antonio canova
thun csehszlovák porcelán
1947 100 forintos
antik kandaló
art deco kerámia lámpa
csehszlovák karácsonyfa dísz
vitorlásos rézkarc
herendi faliváza
service
figurás zománcos
retro halacska
dzurik
art deco sérült
gyalogságiásó
promaster
kutya piros
középcímer
csésze eozin
1 euro monaco
müncheni olimpia
füles tortatál