egér (2 tétel)
bizsu nyaklánc
dunaföldvár
török jános sérült
havas
horgony
film plakát
nagykáta
névjegykártya tartó
drasche hasas bögre
műveltség könyvtára
üveg vizeskancsó
tihanyiné
ifj keleti jenő
házivászon
külsőleg
ceruzafaragó
jézus születése
10 fillér 1942
czakó
kalán
aquincum fiú
ezüst kagyló
moser kristály
glashütte gub karóra
retro karóra