holland (6 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 19:42
8.000 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2023. szept. 12. 14:17
9.900 HUF
27.49 USD
Hatalmas kék árnyalatú régi antik holland mázas fajansz kerámia dísztányér jelzett templom tájkép tó
12.000 HUF
33.32 USD
szőnyeg sérült
70 éves
podany
nyírkarász
izsó miklós
mocca
régi televízió
öntöttvas kerti
koi
sindy baba
tus akvarell
konzol pár
bavaria feinsilber
karácsonyfadísz mikulás
b hajdú lászló
alpina zsebóra
padlóváza hollóházi
2 pengő 1937
2korona
tv újság
antik kapcsoló
polc tartó
rózsa lánc
tisza kálmán
alkonyat