német váza (2 tétel)
farsang kaspó
brilles antik fehérarany
barokk tálaló étkező garnitúra
olaj vászon festmény deák
gyöngyház berakásos ezüst karkötő
fém fali tálak
szecessziós vitrines szekrény
zsombolyai mária
luis falero
dr márta
antik ra
kirgizisztán unc
karl ens madárpár
hiacint
1000 forintos ezüst
bauhaus lerakó asztal
i andrás 15000 ft
rézkarc rézlemezen
zsolnay kék csészealj
21db karácsonyfadísz
10 peng 1926
drót fa
ékszertartó luxus
hódmezővásárhelyi vázák
kerámia csali kancsó