naiv (1 tétel)
esterházy dedikált
intarziás bútor szekrény
retro karácsonyfa disze
nagymos�s
réz gyertyatartók egyben
fülöp és erzsébet
180 cm szobor
fából készült falidísz
herendi viktória mintás lámpaernyő
porcelán kúrapohár
iparművészeti lámpa párban
huszár gyula
5 literes unicum
tl
k��szobor
flaming
jan van huysum
olaj vászon festmény deák
3d festmény
herendi csungvert
függöny biedermeier
kb350
antik fehér aranygyűrű
drót fa
1961 bélyegnap