3 tétel
ezüst ikon
vérkő
röplabdázó
100 forint 1989
herendi áttört szív
testvérek
hollóházi garden
vizer júlia
áldor jános lászló
simon jános
rézi
odhner
jelzett fa
lehajtható asztal
rózsaszín zafír
kórusz rézkarc
fotós állvány
eschenbach bavaria
szigeti magda
göcsey józsef
zsolnay pillangós gyertyatartó
grafika akt
giorgio armani
bronz bagoly
sajó